Mitsubishi L200 MY 2020 – prvá jazda

Mitsubishi L200 má nielen novú tvár ale aj motor, automatickú prevodovku, asistenčné systémy, jazdné režimy a pruženie. Vlastne všetko. Máme za sebou prvú predvádzaciu jazdu v prostredí tradičného Offroad 4×4 pri Tisovci. Aspoň pár záberov sme stihli natočiť a čakáme na nové výzvy.

4 thoughts on “Mitsubishi L200 MY 2020 – prvá jazda

  1. Ahoj Rasťo, diky za super glog. Bydlim ve meste, pohybuju se ve meste a jsem presne ten, ktery by pickup chtel ne protoze ho potrebuju, ale protoze se mi libi. Co takhle podrobit L200 testu ve meste? Nastavit zrcadlo vsem, co by jako ja chteli image, ale netusi jaka je praxe:-))

  2. Zdravim Rasťo. Mám Evoque TD4, 2014 a chatu na Krpáčove. Posledná zima bola krutá, Evoque bol 3x vytiahnuty traktorom a od februára sme sa k nej vedeli dostať len quadom. Ten zapadol len raz. Evoque bol na Nokianoch, tento rok to skúsim s Pirelli All Terrain. Rád by som videl čo dokáže L200 a Outlander PHEV 2019 v hlbokom snehu. Môžeš to brať aj ako pozvanie na chatu. Ak ovšem nasneží aspoň 30-40 cm tento rok. Traktor zabezpečím… 🙂

  3. Zdravim Rasto. Mam chatu na Krpacove a Evoque TD4, 2014. Minula zima bola dost silna, Evoque musel byt 3x vytiahnuty traktorom zo snehu. Boli na nom Nokiany, tento rok to skusim na Pirelli All Terrain. Rad by som videl ako sa sprava L200 a Outlander PHEV 2019 v hlbokom snehu (30-40 cm, ak ovsem napadne). Mozes to brat ako pozvanie. Traktor na odtah zabezpecim… 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

11 − eleven =

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.