Ako vybrať zimné pneumatiky

Garáž.Tv vyberá nové pneumatiky pre Peugeot Traveller. Pozrite sa ako vyzerá geometria po 60.000 kilometroch. Oplatí sa prezuť opäť na celoročné plášte. Uvidíte, čo sme si vybrali my. Hneď ako sme prezuli, ochladilo sa a teda oplatilo sa.

2 thoughts on “Ako vybrať zimné pneumatiky

 1. Ahoj Rasťo, pozerám ťa už hádam 10 rokov, ešte keď si bol na Sme. Určite máš na viac, ako na toto. Sú to len hlúposti na vyberanie peňazí.
  Predsa ti môže odpadnúť závažie a potom to je inak. Veď to sám musíš poznať. Ak to robia bežne po výmene gúm a v cene, tak je to ok. Ak nie,
  tak načo? Držia ťa ako rukojemníka? Ak áno, tak žmurkni.
  Predtým som sa každý týždeň tešil na tvoje videá, boli vtipné s tebou aj s tým vysokým a keď si pridal aj svoju manželku, bolo to fajn.
  Teraz je to trápne. Ako keby si zabudol na čitateľov a len si nahrával kšeft. Propaguješ autá za 100,000 – prečo nie, ako zaujímavosť. Ale na nás nemyslíš.
  Začal som pozerať garaž. cz -nie je zlá a má oveľa viac informácií.
  Prosím vráť sa k pôvodnej myšlienke – vtedy to malo naozaj zmysel.

  1. výmenou gúm sa ti predsa zmení vyváženie.. tá guma nieje rovnomerne ťažká..a závažia riešia práve toto…. takže nato…..

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

eighteen + eleven =

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.